Junior tesztelő

Feladatok:

  • Aktív részvétel a követelmények és specifikációk elemzésében, készítésében
  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • Tesztforgatókönyvek készítése
  • Tesztjegyzőkönyvek készítése
  • Funkcionális tesztelés
  • Hibák menedzselése a hibakezelő rendszerben
  • Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése
  • Magasfokú minőség biztosítása a tesztelt projekteken
  • Automatizált tesztesetek készítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat komplex szoftverek tesztelésében
  • Projekt követelmények gyors átvétele
  • Megbízhatóság, felelős és minőségre törekvő hozzáállás
  • Jó kommunikáció képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Webes szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete
  • ISTQB vizsga
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat automatizált tesztek készítésében
  • Selenium plugin ismerete
  • soapUI ismerete
  • Gyors tanulási képesség

Amit kínálunk:

  • A pozíciónak megfelelő fizetés
  • Stabil munkahely
  • Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon)
  • Mentorálással segített fejlődési lehetőség
  • Professzionális irodai környezet
  • Fiatalos, nyitott, közvetlen légkör
  • Változatos, önálló feladatok

Pályázati anyagodat a job@grepton.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel: „Junior tesztelő”.