Junior projektvezető

Feladatok:

  • Részvétel az ajánlattételi és szerződéskötési folyamatban
  • Projekt siker/szkóp/cél követelmények meghatározása. Projekt sikerességi kritériumok elérése.
  • Ügyfél kapcsolattartás, megbeszélések megszervezése, ügyfél problémák kezelése
  • Minőség garantálása:
    • Leszállított dokumentumok ellenőrzése/minőségbiztosítása
    • Tesztelői erőforrások menedzselése
  • Fejlesztői csapat feladatok menedzselése
  • Scrum DS –ek rendszeres megtartása: akadályozó tényezők, projekt előrehaladás meghatározása
  • Csapat motiváció, proaktivitás
  • Aktív részvétel a problémák megoldásában, részvétel a rendszer tervezésében
  • Felsővezetők rendszeres tájékoztatása
  • Projekt nyereségesség követése/előrejelzése/biztosítása
  • Részvétel a számlázási folyamatban

Elvárások:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat projektvezetői minőségben
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/ műszaki/ IT területen
  • Angol nyelvtudás
  • Alapvető vezetői, szervezői ismeretek
  • MS Office, MS Project haladó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Scrum master tanusítvány

Amit kínálunk:

  • A pozíciónak megfelelő fizetés
  • Stabil munkahely
  • Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon)
  • Mentorálással segített fejlődési lehetőség
  • Professzionális irodai környezet
  • Fiatalos, nyitott, közvetlen légkör
  • Változatos, önálló feladatok

Pályázati anyagodat a job@grepton.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel: „Junior projektvezető”.