grepton-logo

Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Solution sales/Megoldás értékesítő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
  • Informatikai értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
Szükséges tapasztalat:
  • minimum 3 év
Szükséges végzettség:
  • Főiskola, Alapfokozat
Szükséges nyelvtudás:
  • angol - kommunikációs szint
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.

Grepton Zrt. Magyarországon működő IT vállalkozás, a hazai szektor elismert megoldásszállítója 2001 óta. Munkánk során a legmodernebb technológiákat, üzleti és szervezeti modelleket alkalmazzuk. Hiszünk a sokéves tapasztalat és az innovatív megoldások sikeres ötvözésében, és nap mint nap aktívan teszünk azért, hogy ne csupán lépést próbáljunk tartani a fejlődéssel, hanem mi magunk is alakítsuk, formáljuk a jövőt. Csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új üzleti lehetőségek keresése, új ügyfelek felkutatása
  • Beérkező leadek, megkeresések szisztematikus feldolgozása, kvalifikálása
  • Értékesítési folyamat felépítése, tudatos irányítása, sikeres lezárása
  • Marketinggel való szoros együttműködés a leadgenerálás támogatása érdekében
  • Ajánlat elkészítése, értékérvek bemutatása, kidolgozása
  • Szerződések előkészítése
  • Üzleti tervezéshez szükséges előkészületek, elemzések
  • Versenytársak tevékenységének, megoldásainak figyelése
  • Piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása

Követelmények:
  • Megoldásértékesítés területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, közgazdász, üzleti terület előny)
  • Piaci és iparági ismeret (ipar, kereskedelem, bankok, biztosítok közül legalább kettő)
  • Kiváló szervező- és kezdeményezőkészség, eredményorientáltság, rugalmasság
  • Ambiciózus, rugalmas, konzultatív személyiség
  • Teljesítményorientált, kitartó és önálló munkavégzés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Kifejezetten összetartó, együttműködő csapat
  • Fejlődési lehetőség szakmai tudásban és soft skill-ek terén egyaránt
  • Közvetlen ráhatás a vállalat üzleti-, értékesítési- és marketing stratégiájára
  • Kialakult módszertan szerinti munkavégzés