grepton-logo

Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Power Apps fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
Szükséges tapasztalat:
  • minimum 3 év
Szükséges végzettség:
  • Szakközépiskola
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - kommunikációs szint (B2)
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.

A Grepton Zrt. Magyarországon működő IT vállalkozás, a hazai szektor elismert megoldásszállítója 2001 óta. Munkánk során a legmodernebb technológiákat, üzleti és szervezeti modelleket alkalmazzuk. Hiszünk a sokéves tapasztalat és az innovatív megoldások sikeres ötvözésében, és nap mint nap aktívan teszünk azért, hogy ne csupán lépést próbáljunk tartani a fejlődéssel, hanem mi magunk is alakítsuk, formáljuk a jövőt.  Csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

POWER APPS FEJLESZTŐ

Feladatok:
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében és specifikálásában
  • Becslés készítése üzleti igények alapján
  • Microsoft Power Platform (Power Apps Model-driven/Canvas; Power Automate) alkalmazások fejlesztése, hibajavítása és dokumentálása
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása

Követelmények:
  • Microsoft Power Apps fejlesztői ismeretek (3 év tapasztalat)
  • Microsoft Sharepoint ismeretek
  • Power Apps Studio ismerete
  • Angol nyelvtudás (B2)
  • Problémamegoldó és kezdeményező készség, gyakorlatias megközelítés
  • Jó kommunikációs képességek
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:
  • Jó csapat
  • Korrekt vezetőség
  • Programok
  • Korlátlan minőségi kávé, teák
  • Modern eszközök
  • Profi szakemberek
  • Masszázsfotel
  • Sportolási lehetőségek
  • Billiárd, csocsó
  • Nyugodt munkakörnyezet