grepton-logo

Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Business Central (NAV) fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
Szükséges tapasztalat:
  • minimum 2 év
Szükséges végzettség:
  • Szakközépiskola
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - kommunikációs szint
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát, és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Business Central fejlesztőként Te leszel, aki az új funkciók szeszállításában kulcsszerepet kapsz, és ezzel jelentősen hozzáteszel az ügyfelek elégedettségéhez.

A Dax Consulting a Grepton Csoport tagjaként folyamatosan növekszik, és ha a területet magadnak érzed akkor itt a helyed köztünk!

Feladatok:
  • Bevezetési projektek leszállításában való részvétel (fejlesztési specifikációk alapján való kódolás, fejlesztői tesztek elvégzése)
  • Ügyféltámogatásban való részvétel (problémafeltárás, hibakeresés, hibajavítás)
  • Kapcsolattartás a tanácsadókkal
  • Presales tevékenységek támogatása (technikai előkészítés, demózás)

Követelmények:
  • Minimum 2 éves fejlesztési tapasztalat valamely objektumorientált vagy objektumelvű programozási nyelvben
  • SQL nyelvek valamelyikének alapos ismerete
  • Középfokú, külföldi partnerekkel való egyeztetésben szóban és írásban, illetve gyakorlatban is jól használható angol nyelvtudás
  • Releváns végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált gondolkodásmód
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Motiváltság fejlődésre, tanulásra, új technológiák megismerésére
  • Microsoft Dynamics BC vagy Dynamics NAV, vagy Dynamics AX ismerete

Amit kínálunk:
  • Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, fejlődési lehetőség, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.